Sabah Ereksiyon Eksikliği Ne Anlama Geliyor?

Sabah ereksiyonu, penisi kanla doldurmak için istemsiz bir süreçtir. Aslında, ereksiyonlar sadece sabah değil, geceleri de, geceleri de birkaç kez meydana gelir. Bu bakımdan, sabah ereksiyonu gece ereksiyonlarından farklı değildir. Ayrıca spontan gündüz ereksiyonları da vardır.Sabah ereksiyonları neden oluşur?Hormonal aktivite. Sabah, istemsiz ereksiyona yol açan maksimum testesteron seviyesi vardır. Maksimum testesteron üretimi için ideal uyku koşullarını sağlamak için önerileri okumanızı tavsiye ederiz .Dolu  mesane. Versiyonlardan birine göre, sabah dolu mesane, beyne dürtüleri gönderen kan damarlarının duvarlarına bastırır. Ereksiyon ve mesane fonksiyonundan sorumlu beyin bölümleri birbirine yakın olduğu için, dürtü, ereksiyonun meydana geldiği bir “komşuya” dokunuyor. Bu konuda birçok başka teori var, ama bunların hepsi açık bir şekilde haklı değil. Bir sabah ereksiyonuna ihtiyacım var mı?Sabah (gece) ereksiyonlarının varlığı gereklidir, çünkü ereksiyon sırasında kan yenilenir ve doku oksijen ile doldurulur, bu da durgun süreçleri ve doku hipoksisini ortadan kaldırır. Sabah ereksiyon geçici eksikliğiSabah ereksiyonunun geçici olarak yokluğu çeşitli nedenlerden kaynaklanabilir: fiziksel veya zihinsel yorgunluk, depresyon ve stres, yetersiz beslenme, geçici sağlık sorunları, vb. Bu nedenle, eğer birkaç gün boyunca ereksiyon yoksa, o zaman bu panik için bir neden değildir. Bir hafta bekleyin, belki bu geçici bir durumdur. Sabah ereksiyon uzun yokluğu

Spontan ereksiyonların uzun süreli yokluğu herhangi bir ihlali gösterebilir ve organizmanın ortak bir özelliği olabilir. Belkide gece ereksiyonları vardır, Erectil disfonksiyon ilk belirtilerinden biri olabilir    ek şikayetleri   olabilir veya daha sonra eklenebilir . üroloji kliniklerinde rigi scan denilen bir aletle   uyku esnasında  ereksiyon süre ve kalitesini   ölçmek mümkündür psikojenik veya organik erektil disfonksiyon ayrımında önemli bir parametredir.

Erkeklerin için dizayn edilmiş  takviye edici gıdalar 

Cinsel sağlığın ana göstergesi sağlıklı bir cinsel ilişkiye sahip olmaktır. Bu, odaklanmanız gereken bir göstergedir ve diğer her şey ikincil öneme sahiptir.

Sosyal Medyada Paylaş:

Soru Sor

Bunlar da İlginizi Çekebilir

sedanter-hareketsiz-yasam-tarzi-erkekler-icin-neden-tehlikelidir
Sedanter (Hareketsiz) Yaşam Tarzi Erkekler İçin Neden Tehlikelidir?

Bir erkeğin gün boyu ayakları üzerinde çalıştığı, kendini ve ailesini beslediği evrim…

ERKEN BOŞALMAYI TETİKLEYEN ETKENLER ?

Boşalma inanılmaz bir süreçtir. Boşalma fonksiyonu, Hercanlının hayatta kalmasının te…

sert-gevsek-sendrom-hard-flaccid-syndrome
Sert Gevşek Sendrom (Hard Flaccid Syndrome)

Kronik pelvik (kalça)ağrı, altı aydan uzun süren göbek seviyesinin altında mevcut ağr…

E-Bültene Kayıt Olun!

E-Bülten’e kayıt olarak en yeni haberler, duyurular ve güncellemelerden ilk siz haberdar olabilirsiniz...