Penis Kalınlaştırma ve Büyütme

Penis kalınlaştırma ameliyatlarında günümüzde sıklıkla yağ enjeksiyonları, kompozit doku transferleri, dolgu maddeleri kullanımaktadır. Bu yöntemlerin arasında sıklıkla kullanılanı yağ enjeksiyonlarıdır.  Tercih olarak penis kalınlaştırma ameliyatlarında yağ enjeksiyonunu  ve Dolgu enjeksiyonunu tercih ediyoruz.

Yağ enjeksiyonu ile , vücudun bir başka alanından alınan yağların özel işlemlerden geçirilerek yine aynı kişide bir başka alana aktarılması işlemidir.

Aktarılan yağların yaklaşık %40 ı 6 ay sonra kalıcı olarak kalabilmektedir. 6 ay sonra kalan yağlar hayat boyu kalıcıdır. Bu dönemden sonra değişikliğe uğramaz.  Eriyen kısımlar eridikten sonra kalanlar bizim için yeterli olmaktadır.  Eğer gerekirse kişinin isteğine bağlı olarak 2. yada 3. seans   yağ enjeksiyonlerı yapılabilir. Ancak özellikle çok miktarda, ya da penisin alt kısmına  yağ enjeksiyonu yapmak penis ameliyatı sonrası istenmeyen şekil bozuklukları yaratabilir. 

Yağ enjeksiyonu penisde ne kadar başarılı olursa olsun bazı durumlarda tekrarı gerekebilir. Yine hastalar sonuçtan memnun olmasına rağmen 6 ay sonra bir kez daha penis kalınlaştırma ameliyatı isteyebilmektedir.

Yağlar liposuction tekniği ile alınmaktadır. Yağ alınan yerde hiç bir iz kalmaz.

Operasyon süresi yaklaşık 45 dk   sürer  aynı gün içinde veya   bir gün sonra taburcu   olunur  . Penis de herhangi ciddi bir iz kalmaz penis kalınlığı isteğe bağlı olarak   bir buçuk yada iki kat artırılabilir.

Penis Uzatma 

Hastaların en çok sorduğu konuya gelelim penisim kaç cm  uzuyacak  burada mucizeler beklememek   akıllıca olur   3-4 cm lik   bir uzama     sağlanabilir bunu enıne bir büyüme ile destekleyebilirseniz ciddi bir hacim artışı yakalanabilir.

Özellikle şişman hastalarda ciddi bir zayıflama ile beraber    scrotum  ve penis bölgesine yapılıcak  küçük bir operasyon ile iyi bir kozmetik görüntü yakalanabilir

Aşağıda uzatma işlemi sırasında kestiğimiz penis bağı görülmektedir.

Kliniğimizde yapılan işlemlerden örnekler  (Liposuction ( yağ aspirasyonu ) yağ enjeksiyonu kalınlaştırma ve ligament kesimi)

yağ enjeksiyonu ve penis uzatma 

 

yaklaşık 4 cm lik bir uzama sağlandı. 

Ayrıca  aşağıda linkler den  diğer penis büyütme fotolarımızı görebilirsiniz.

https://www.omurerdemakkaya.com/mikro-penis-kucuk-penis-algisi

https://www.omurerdemakkaya.com/penis-kuculmesi-nedir-ve-neden-olur

 

Sosyal Medyada Paylaş:

Soru Sor

Bunlar da İlginizi Çekebilir

mikro-penis-kucuk-penis-algisi
Mikro Penis (Küçük Penis Algısı)

Küçük penis (mikro penis) :Erkekler için penis büyüklüğü kavramı yada penisinin küçük…

penis-kuculmesi-nedir-ve-neden-olur
Penis Küçülmesi Nedir Ve Neden Olur?

Penis küçülmesi, kalıcı olabilir ve diğer zamanlarda, tedavi edilebilir bir durumun v…

E-Bültene Kayıt Olun!

E-Bülten’e kayıt olarak en yeni haberler, duyurular ve güncellemelerden ilk siz haberdar olabilirsiniz...